Dabur Vatika Naturals Hibiscus Enriched Hair Oil 200ml

Special Price 6.50 Regular Price 7.95
Op voorraad
Referentie
67647
  • Gratis bezorging bij minimale besteding €45,00

  • Retourneren binnen 30 dagen

  • Uitstekende service.

    Wij scoren
    5/5

  • Altijd de beste prijzen

  • Achteraf betalen met KLARNA mogelijk

Product omschrijving

Rode hibiscus haarolie met multivitaminen (A, E en F), rode hibiscus extract, tea tree, rozemarijn en zoete amandel. Voedt de hoofdhuid en verzorgt het haar van de wortels tot haarpunten. Niet geschikt voor consumptie.

Zachte niet vettige haarolie om stug en weerbarstig haar zijdezacht te maken. Verrijkt met rode hibiscus extract, multivitaminen (A, E en F), tea tree, rozemarijn en zoete amandel. De niet vette olie wordt goed opgenomen en reduceert pluis, geeft een gezonde glans, helpt beschadigd haar te herstellen en verbetert de elasticiteit. Wanneer je droog haar hebt en/of een droge hoofdhuid, is een (warme) oliebehandeling een goede treatment om de elasticiteit, sterkte en glans te verhogen en je haar weer handelbaar te maken.

Toepassingen

Als treatment: Gebruik de olie voor het wassen op droog haar. Masseer de olie op de hoofdhuid en verdeel over het haar. Laat 20-30 minuten intrekken en was het haar zoals gebruikelijk. Was je haar met de Hibiscus shampoo van Dabur Vatika voor het beste resultaat.

Ook kun je de Hibiscus haarolie gebruiken als finishing touch op droog haar voor een mooie glans en om pluizig haar te temmen. Verdeel een druppel olie over de handpalmen en verdeel het subtiel en gelijkmatig over de haarpunten.

Meer informatie

Meer informatie
Referentie 67647
Merken Dabur
Producttype Haar Olie
Inhoud 200ml