As I Am Curl Color™ Temporary Color Gel - HOT RED 6oz
Special Price €7.75 Regular Price €12.95
Op voorraad
Referentie
46060
-
Gratis bezorging bij minimale besteding €50,00
-
Snelle levering voor 17.00 uur besteld, wordt dezelfde dag nog verwerkt
-
Retourneren binnen 30 dagen
-
Uitstekende service.
Wij scoren 5/5 -
Altijd de beste prijzen
-
Achteraf betalen met KLARNA mogelijk
Product omschrijving
As I Am Curl Color™ Temporary Color Gel - HOT RED 6oz
De As I Am Curl Color™ Temporary Color Gel in Hot Red 6oz is een kleurende stylinggel die de krullen tijdelijk een vurige en levendige rode kleur geeft, speciaal ontwikkeld voor krullend haar en ideaal voor iedereen die zijn krullen wil voorzien van een dramatische en opvallende rode tint voor een krachtige en stijlvolle look.
De formule bevat intense hot red pigmenten die het haar tijdelijk een vurige en levendige rode kleur geven, aangevuld met krul definierende actieve stoffen die de krullen stijlen en definiëren, de gecombineerde kleur en styling werking biedt een eenvoudig en opvallend resultaat voor stijlvolle rode krullen.
De As I Am Curl Color™ Temporary Color Gel Hot Red geeft de krullen een vurige rode kleur met een krul definierende hold die de krullen mooi gedefinieerd houdt, de intense rode kleur is perfect voor bijzondere gelegenheden, festivals of wanneer je wilt opvallen met een krachtige en dramatische haarkleur.
Verdeel de kleurende gel gelijkmatig door vochtig haar met de handen, gebruik de scrunch methode voor krul definitie en laat het haar air-drien voor een stralend rood en krul definitie resultaat, was de hot red kleur na gebruik eenvoudig uit met water of shampoo.
Ontdek de As I Am Curl Color™ Temporary Color Gel Hot Red 6oz bij 123Hair als onderdeel van ons kleurende krulverzorgingsassortiment, eenvoudig online te bestellen voor thuisbezorging voor een tijdelijke vurige rode kleurervaring met krul definitie.
Meer informatie
| Referentie | 46060 |
|---|---|
| Merken | As I Am |
| Producttype | Haargel, Kleurwax |
| Geschikt voor haartype | Alle haartypes |
| Inhoud | 182gram |
| Gebruiksaanwijzing | Deel het haar op in secties en breng het aan op vochtig haar, van wortel tot punt. Voor maximale levendigheid aanbrengen tot de kleur zichtbaar helder en verzadigd is op je haar (vóór het drogen). Voor een subtiele look breng je een vingervol aan op elk deel of deel van het haar. Draai of hark door het haar voor de gewenste stijl. Gebruik een droger met kap of een draagbare diffuser om uw Curl Color-applicatie volledig te drogen (om kleuroverdracht te voorkomen). |
| Ingrediëntenlijst | Aqua/Water/Eau, Betaine, Glycerin, Mica (Ci77019), Ceramide Np, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Behenyl Behenate, Polyhydroxystearic Acid, Carbomer, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Lauramidopropyl Hydroxysultaine, Aminomethyl Propanol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Sodium Chloride, Fragrance/Parfum, Linalool, Red 7 (Ci 15850), Iron Oxide (Ci 77491) |
| Land van productie | Verenigde Staten |










