As I Am Long & Lux Shampoo,Conditione,Smoothie En Scalp Serum Set Van 4
-
Gratis bezorging bij minimale besteding €45,00
-
Retourneren binnen 30 dagen
-
Uitstekende service.
Wij scoren 5/5 -
Altijd de beste prijzen
-
Achteraf betalen met KLARNA mogelijk
Product omschrijving
1x Versterkende Shampoo
Onze shampoo reinigt zachtjes je haar en hoofdhuid, terwijl het tegelijkertijd vocht toevoegt. Perfect voor krullend of kroeshaar dat extra liefde en verzorging nodig heeft.
1x Versterkende Conditioner
Deze conditioner hydrateert zowel je haar als je hoofdhuid en versterkt je haar vanaf de wortels tot de punten. Het bevordert gezonde haargroei en helpt je langer haar te krijgen.
1x Long & Luxe Krulversterkende Smoothie (16 Oz)
Creëer hoge definitie twists en twist-out stijlen die soepel, zacht en glanzend zijn. De lichte, hydraterende formule laat geen residu achter, zodat je haar er altijd fris uitziet.
1x Long & Luxe Hoofdhuidserum
Verhoogt de vochtigheid van de hoofdhuid met 61%. Deze serum helpt schilfers en productopbouw te verwijderen, waardoor je hoofdhuid gezond en schoon blijft.
Ervaar de luxe van een zijdezacht kapsel met onze complete bundel en ontdek de ware kracht van goed verzorgd krullend en kroeshaar!
Meer informatie
Referentie | llscsso |
---|---|
Merken | As I Am |