As I Am Naturally Smoothing Gel 227gr

Special Price 7.95 Regular Price 10.95
Op voorraad
Referentie
46023
  • Gratis bezorging bij minimale besteding €50,00

  • Snelle levering voor 17.00 uur besteld, wordt dezelfde dag nog verwerkt

  • Retourneren binnen 30 dagen

  • Uitstekende service.

    Wij scoren
    5/5

  • Altijd de beste prijzen

  • Achteraf betalen met KLARNA mogelijk

Product omschrijving

As I Am Naturally Smoothing Gel 227gr

De As I Am Naturally Smoothing Gel 227gr is een hoogwaardige stylinggel speciaal ontwikkeld voor mensen met krullend, golvend of natuurlijk haar die overal en altijd een perfect kapsel willen dat strak, glad en gedefinieerd blijft zonder gebruik te maken van agressieve of uitdrogende ingredienten die het haar kunnen beschadigen.

In tegenstelling tot standaard stylinggels is de As I Am Smoothing Gel vrij van alcohol en andere agressieve stoffen die het haar kunnen uitdrogen of beschadigen, en is de formule samengesteld met milde maar effectieve styling- en conditionerende ingredienten die het haar tegelijkertijd stylen en verzorgen voor een mooi en gezond resultaat.

De As I Am Naturally Smoothing Gel 227gr biedt een flexibele maar betrouwbare hold die pluizen en rimpels effectief bedwing, geeft het haar een mooie glans en zorgt voor soepele, goed gedefinieerde krullen of een glad gestylede look die de hele dag op zijn plek blijft zonder te verkruimelen of te verstijven.

Breng een kleine tot middelgrote hoeveelheid gel aan op vochtig haar, verdeel het gelijkmatig door de lokken met je vingers of een kam, style naar wens en laat het haar drogen voor een langdurig en flawless resultaat dat de hele dag meegaat zonder bijwerken.

Bestel de As I Am Naturally Smoothing Gel 227gr bij 123Hair.nl en ontdek hoe deze milde maar krachtige stylinggel jouw haar de perfecte hold, glans en definitie geeft die jij verdient voor elke gelegenheid.

Meer informatie

Meer informatie
Referentie46023
MerkenAs I Am
ProducttypeHaargel
Geschikt voor haartypeAfrohaar / Krullendhaar
Inhoud227 gram
Gebruiksaanwijzing• Het beste indien aangebracht op schoon, vochtig haar. Gebruik indien nodig een spuitfles om het haar vochtig te maken. Breng gel aan en strijk glad met uw vingers of een zachte borstel met natuurlijke haren. • Laat het haar volledig drogen voordat u het opnieuw aanraakt. • Voor een verfrissing de volgende dag: maak het gebied waar de gel is aangebracht vochtig en strijk het glad.
IngrediëntenlijstAqua/Water/Eau, Betaine, Glycerin, Laureth-23, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Carbomer, Aminomethyl Propanol, Beta Vulgaris (Beet) Root Extract, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Sodium Benzoate, Fragrance/Parfum, Anise Alcohol, Coumarin, Limonene
Land van productieVerenigde Staten