Crazy Color Lavender 54

4.95
Op voorraad
Referentie
21525
  • Gratis bezorging bij minimale besteding €35,00

  • Gratis retourneren binnen 14 dagen

  • Uitstekende service.

    Wij scoren
    5/5

  • Altijd de beste prijzen

  • Gratis APP beschikbaar

Raadpleeg altijd de website van de producent voor de meest actuele product informatie zoals ingrediënten-lijst of product afbeelding.

Product omschrijving

Deze nieuwe haarkleuring is 1 van de nieuwste in zijn soort, met 28 kleuren. Opvallende haarkleuren zijn steeds populairder doordat wereldberoemde artiesten en acteurs opvallende kleuren in hun haar laten plaatsen.

Gebruiksaanwijzing:
Blondeer uw haar indien u geen blond haar heeft. Hoe lichter uw haar is, hoe beter de Crazy Colors te zien zijn.
Meng het product niet met waterstof peroxide.

Was uw haar van te voren met een evenwichtige shampoo. Breng Crazy Color daarna aan op handdoekdroog haar. U kunt zowel uw hele kapsel kleuren, of enkele plukjes. Het is net wat u wilt!

Laat Crazy Colors 15 tot 20 minuten intrekken en was het daarna uit met shampoo. Let op, gebruik hierbij geen anti-roos shampoo, aangezien dit te sterk is voor het gekleurde haar

Meer informatie

Meer informatie
Referentie 21525