Ebin Wonder Weave Bond Quick Dry Extra Hair Protectant Spray 180ml

Special Price 14.99 Regular Price 18.99
Op voorraad
Referentie
21187
  • Gratis bezorging bij minimale besteding €45,00

  • Retourneren binnen 30 dagen

  • Uitstekende service.

    Wij scoren
    5/5

  • Altijd de beste prijzen

  • Achteraf betalen met KLARNA mogelijk

Product omschrijving

Ebin Wonder Weave Bond Quick Dry Extra Hair Protectant Spray 180ml is een innovatieve spray die je haardos beschermt en zorgt voor een snelle droging van je weaves en extensions. Deze gebruiksvriendelijke spray helpt bij het verlengen van de levensduur van je haardos en biedt een krachtig beschermingsniveau tegen hitte en stylingtools. Ideaal voor iedereen die houdt van een perfecte look zonder de schadelijke effecten van styling. Met een lichte formule zijn klitten verleden tijd en krijg je een moeiteloze afwerking. Perfect voor dagelijks gebruik, zodat je altijd kunt stralen met gezond uitziend haar. Voeg deze must-have toe aan je haarverzorgingsroutine en geniet van de voordelen van Ebin's vooruitstrevende technologie!

Meer informatie

Meer informatie
Referentie 21187
Merken Ebin New York
Producttype Haarspray
Inhoud 180ml
Gebruiksaanwijzing Ebin Wonder Weave Bond Quick Dry Extra Hair Protectant Spray is ideaal voor het beschermen van je haar tijdens het stylen. Spray het gelijkmatig op je haar of haarstuk voordat je hitte toepast. Het helpt bij het voorkomen van beschadiging en geeft je een glanzende afwerking. Perfect voor wie wil genieten van een zorgeloze stijl met extra bescherming en snel drogen.
Ingrediëntenlijst Water, Alcohol Denat., Polyquaternium-11, Propylene Glycol, Dimethyl Sulfone, Cocamidopropyl Betaine, Polyquaternium-7, Dimethicone, Fragrance, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, PPG-26-Buteth-26, Sodium Hydroxide.
Land van productie Verenigde Staten