Jamaican Mango & Lime Braid Takedown Remover 8 oz

Special Price 10.95 Regular Price 12.95
Op voorraad
Referentie
60175
  • Gratis bezorging bij minimale besteding €45,00

  • Retourneren binnen 30 dagen

  • Uitstekende service.

    Wij scoren
    5/5

  • Altijd de beste prijzen

  • Achteraf betalen met KLARNA mogelijk

Product omschrijving


De Jamaican Mango & Lime Braid Takedown Remover 8 oz is dé oplossing voor het veilig, snel en pijnloos verwijderen van vlechten, twists of andere beschermende haarstijlen. Deze speciaal ontwikkelde formule helpt klitten en knopen effectief los te maken, terwijl het haar intens wordt gevoed en gehydrateerd. Zo voorkom je breuk en schade tijdens het uithalen van je kapsel, wat vooral belangrijk is bij kwetsbaar of natuurlijk haar.

Wat deze braid remover onderscheidt, is de combinatie van natuurlijke ingrediënten zoals tea tree oil, mango-extract en andere verzachtende oliën die niet alleen het haar versoepelen, maar ook de hoofdhuid kalmeren. Het resultaat is soepel ontwarren zonder trekken of pijn, zelfs na wekenlang dragen van vlechten of extensions. De lichte, niet-vette textuur maakt het gemakkelijk om het product door het haar te verdelen, en het spoelt bovendien eenvoudig uit.

Deze vlechtenverwijderaar is geschikt voor alle haartypes, maar is vooral waardevol voor mensen met krullend, kroes of textuurrijk haar die extra voorzichtig willen omgaan met hun haar tijdens het verwijderen van beschermende stijlen. Door de hydraterende werking blijft het haar na gebruik zacht, glanzend en beter handelbaar, klaar voor de volgende stap in je haarverzorgingsroutine.

Of je nu regelmatig vlechtstijlen draagt of gewoon een betrouwbare, verzorgende oplossing zoekt voor het verwijderen van extensions: de Jamaican Mango & Lime Braid Takedown Remover biedt de perfecte combinatie van gemak en verzorging. Bestel nu eenvoudig online bij 123Hair en maak van vlechten verwijderen een stressvrije ervaring

Meer informatie

Meer informatie
Referentie60175
MerkenJamaican Mango & Lime