Lottabody Shape Me Custard Gelee 198 gr

Special Price 5.50 Regular Price 6.99
Niet op voorraad
Referentie
72628
  • Gratis bezorging bij minimale besteding €45,00

  • Retourneren binnen 30 dagen

  • Uitstekende service.

    Wij scoren
    5/5

  • Altijd de beste prijzen

  • Achteraf betalen met KLARNA mogelijk

Product omschrijving

De Lottabody Shape Me Custard Gelee 198 gr is een luxueuze stylinggelée die zorgt voor perfecte kruldefinitie, langdurige hold en een natuurlijke glans. Deze formule met kokosolie en sheaboter voedt het haar diep terwijl het de natuurlijke textuur accentueert, zonder plakkerigheid of schilfers.

De lichte, puddingachtige textuur verdeelt gemakkelijk door het haar en biedt flexibele controle voor alle soorten krullen en coils. Of je nu twist-outs, braid-outs of wash-and-go’s wilt creëren, deze custard houdt je kapsel in model met een gladde, veerkrachtige afwerking.

Kokosolie helpt vocht vast te houden en voorkomt uitdroging, terwijl sheaboter zorgt voor zachtheid en bescherming tegen breuk. De natuurlijke glans die het haar krijgt, laat elke stijl er gezond en verzorgd uitzien.

Gebruik een kleine hoeveelheid op schoon, vochtig haar en verdeel gelijkmatig van wortel tot punt. Laat drogen aan de lucht of gebruik een diffuser voor extra volume.

Met de Lottabody Shape Me Custard Gelee 198 gr geef je je krullen definitie en verzorging in één stap. Ontdek bij 123Hair hoe deze custard jouw haar glanzend, pluisvrij en perfect gestyled houdt – voor een soepele, natuurlijke look die de hele dag blijft zitten.

Meer informatie

Meer informatie
Referentie72628
MerkenLottabody
ProducttypeCustard